
Радіостанція Президент / Радостанция / Рація / Рація President Barry ASC 12/24В (TXPR002)
6 705 ₴
- Готово до відправки
- Код: CBP TXPR002
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Радіо антена PRESIDENT Barry ASC (передавач: Вихідна потужність - 4Вт, режим роботи - 12/24В, 125х175х45мм) Вага [кг]:0,9 Глибина [мм]:175 Чутливість при 20 дБ:0,5 Модель:CB PRES BARRY ASC Тип блоку шуму:ASC Режим роботи [В]:24 Висота [мм]:45 Частота [мГц]:26960 Передавач: Вихідна потужність [Вт]:4 Опціональність [дБ]:60 Ширина [мм]:125 Передавач: Вхідний імпеданс [Ом]:50 Режим роботи [В]:12 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | President |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дисплей | Так |
| Потужність | 4 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.9 кг |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Радіостанція |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 705 ₴