
Антена PRESIDENT CB PRES VIRGINIA, тип кріплення: Магніт
8 686 ₴
- В наявності
- Код: CB PRES VIRGINIA
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | PRESIDENT |
| Індекс: | CB PRES VIRGINIA |
| Опис: | CB антена CB PRES VIRGINIA PRESIDENT, тип кріплення: Магніт, 490 мм |
|
Вага [кг]:0,16 Максимальна потужність [Вт]:250 Збільшення рівня шуму [дБ]:3 Частота [МГц]:28000 Частота [МГц]:26000 Довжина антени [мм]:490 Тип кріплення:Магніт Довжина хвилі:1 Модель:CB PRES VIRGINIA Частота настройки [МГц]:0,8 Довжина хвилі:4 |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | President |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 16 кг |
| Довжина | 490 мм |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Коефіцієнт посилення | 3 dBi |
| Тип кріплення | На магніті |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 686 ₴
