
Радіатор кондиціонера Рено Магнум / 5010619735
4 109 ₴
- В наявності
- Код: KTT110341
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | THERMOTEC |
| Індекс: | KTT110341 |
| Опис: | Радіатор кондиціонера Renault Premium/Magnum DXI12 |
|
з осушувачем:Немає Висота [мм]:480 Токщина [мм]:18 Ширина [мм]:600 |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KTT110341 |
| Виробник | Thermotec |
| Країна виробник | Польща |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Ширина ядра радіатора | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 109 ₴
