
Радіатор кондиціонера Рено Преміум/Керакс Євро 2-3/96.04/5010230214
5 686 ₴
- В наявності
- Код: KTT110334
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | THERMOTEC |
| Індекс: | KTT110334 |
| Опис: | Радіатор кондиціонера Рено Преміум, Керакс 04.96- |
|
Висота [мм]:461 Осушувач:немає Ширина [мм]:617 Товщина [мм]:16 Вага [р]: 2558,00
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KTT110334 |
| Виробник | Thermotec |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 617 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Ширина ядра радіатора | 461 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 686 ₴


