
Радіатор пічки ДАФ МАН/ Радіатор опалювача салону DAF XF 105, XF 106, XF 95, MAN TGA GM I, TGS I, TGX I
2 172 ₴
- В наявності
- Код: NRF 53549
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| виробник: | NRF |
| Індекс: | NRF 53549 |
| Опис: | Радіатор (188x370x42mm; з ущільнювачем) DAF 65 CF, 75 CF, 85 CF, CF 65, CF 75, CF 85, XF, XF 105, XF 95; MAN E 2000, TGA, TGL, TGM, TGS, TGX CE136C-XF355M 02.98- |
|
Висота [мм]: 370 Ширина [мм]: 188 Товщина [мм]: 42 Кондиціонер: немає Матеріал: алюмінієвий Кондиціонер: так Конструкція радіатора: Ребра охолодження приєднані механічно номери замін
OE-номери
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53549 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 370 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Сумісність з моделлю | XF105 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Ширина ядра радіатора | 188 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | XF105 |
| Марка | Daf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 172 ₴

