
Радіатор печеньки Івеко Страліс/ Радіатор опалювача салону IVECO STRALIS 02.02- 42539455 42553963
3 710 ₴
- В наявності
- Код: NIS 71815
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | NISSENS |
| Індекс: | NIS 71815 |
| Опис: | Радіатор опалювача салону (177x400x42mm; quick fit) IVECO STRALIS, TRAKKER 02.02- |
|
Ширина [мм]: 174 Товщина [мм]: 42 Висота [мм]: 400 Кондиціонер: так OE-номери
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 71815 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 400 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Stralis |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 176 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Stralis |
| Марка | Iveco |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 710 ₴



