
Радіатор печування Ман Командор/ Радіатор опалювача салону MAN F2000 M 2000 81619010067
2 328 ₴
- В наявності
- Код: NIS 71925
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | NISSENS |
| Індекс: | NIS 71925 |
| Опис: | Радіатор опалювача салону (190x370x42mm) MAN F 2000, M 2000 M D0826LF10-D2876LF06 01.94- |
|
Висота [мм]: 370 Ширина [мм]: 175 Товщина [мм]: 42 Номеру замін
OE-номери
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 71925 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Сумісність з моделлю | F2000, M2000 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 370 мм |
| Ширина ядра радіатора | 194 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | F2000 |
| Марка | MAN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 328 ₴


