
Радіатор пічки/ Радіатор отопітеля салону/ Ман Ф90/ MAN F90 81619600398
2 275 ₴
- В наявності
- Код: NRF 53544
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | NRF |
| Індекс: | NRF 53544 |
| Опис: | Радіатор (189x370x42mm) MAN F 90, F 90 UNTERFLUR, M 90 D0824LF01-D2866LXF 07.86- |
|
Висота [мм]: 370 Ширина [мм]: 188 Товщина [мм]: 42 Матеріал: алюмінієвий Впускн. O [мм]: 18 Випускові.-O [мм]: 18 номера замін
OE номери
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NRF 53544 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Сумісність з моделлю | F90 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 370 мм |
| Ширина ядра радіатора | 188 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | F90 |
| Марка | MAN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 275 ₴


