
Радіатор печування Ман Л2000/ Радіатор опалювача салону MAN L 2000 81619010065
2 275 ₴
- В наявності
- Код: NIS 71928
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | Nissens |
| Індекс: | NIS 71928 |
| Опис: | Радіатор отопителя салона (189x370x42mm) MAN L 2000, M 2000 L, M 2000 M D0824FL01-D0836LFL05 10.93- |
|
Висота [мм]: 370 Ширина [мм]: 188 Товщина [мм]: 42 Впускн. O [мм]: 19 Випускн.-O [мм]: 19 номери замін
OE-номери
|
|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 71928 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Сумісність з моделлю | L2000 |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 370 мм |
| Мoдель | L2000 |
| Марка | MAN |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип решітки | Трубчасто-пластинчаста |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Ширина ядра радіатора | 194 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 275 ₴


