
Радіатор пічки/ Радіатор отопітеля салону/ Ман ТГА/ ТГХ/ MAN TGA/ TGL/ TGM/ TGS/ TGX
2 502 ₴
- В наявності
- Код: D6MA004TT
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | NISSENS |
| Індекс: | NIS 71891 |
| Опис: | Радіатор (178x370x32mm) ERF ECT; MAN TGA, TGL, TGM, TGS, TGX D0834LFL40-ISMe420 04.00- |
|
Висота [мм]: 370 Ширина [мм]: 179 Товщина [мм]: 32
OE номери
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | D6MA004TT |
| Виробник | Thermotec |
| Країна виробник | Данія |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Сумісність з моделлю | TGX |
| Тип запчастини | Аналог |
| Довжина ядра радіатора | 370 мм |
| Ширина ядра радіатора | 178 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | TGX |
| Марка | MAN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 502 ₴

