
Радіатор пічки/ Радіатор отопітеля салону/ Мерседес Актрос/ MERCEDES ACTROS MP2 / MP3 / A0008300720
3 186 ₴
- В наявності
- Код: NRF 54257
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | NRF |
| Індекс: | NRF 54257 |
| Опис: | Радіатор (175x370x32mm) MERCEDES ACTROS MP2 / MP3 OM541.920-OM542.969 10.02- |
|
Висота [мм]: 370 Ширина [мм]: 175 Товщина [мм]: 32 Матеріал: алюмінієвий номера замін
OE номери
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54257 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 370 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Ширина ядра радіатора | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 186 ₴


