
Радіатор пічки/ Радіатор отопітеля салону/ Мерседес Атего/ MERCEDES ATEGO, ATEGO 2/ A 0008303420
4 331 ₴
- В наявності
- Код: NIS 72048
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | NISSENS |
| Індекс: | NIS 72048 |
| Опис: | Радіатор (160x345x26mm) MERCEDES ATEGO, ATEGO 2 OM900.911-OM926.941 01.98- |
|
Ширина [мм]: 160 Висота [мм]: 345 Товщина [мм]: 26 OE номери
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 72048 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 345 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 331 ₴

