
Радіатор пічки/ Радіатор отопітеля салону/ Мерседес НГ, СК, МК/ MERCEDES NG, MK, SK/ 6418300461
2 516 ₴
- В наявності
- Код: NRF 54241
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | NRF |
| Індекс: | NRF 54241 |
| Опис: | Радіатор (214x393x42mm) MERCEDES MK, SK OM356.940-OM446.948 07.87- |
|
Товщина [мм]: 42 Ширина [мм]: 214 Матеріал: алюмінієвий Висота [мм]: 393 Впускн. O [мм]: 18 Випускові.-O [мм]:18
OE номери
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54241 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 393 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 214 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 516 ₴

