
Радіатор пічки/ Радіатор отопітеля салону/ Мерседес ЛК/ л н2/ Варіо/ MERCEDES LK/ LN2/ VARIO 0028352401
2 390 ₴
- В наявності
- Код: NIS 72035
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | NISSENS |
| Індекс: | NIS 72035 |
| Опис: | Радіатор (317x175x42mm) MERCEDES LK/LN2, VARIO OM354.900-OM904.961 01.84- |
|
Ширина [мм]: 175 Товщина [мм]: 42 Висота [мм]: 317 Матеріал бачка (радіатор): алюміній Матеріал ребра охолодження: алюміній номера замін
OE номери
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NIS 72035 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 138 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vario |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 174 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 390 ₴



