
Радіатор пічки/ Радіатор отопітеля салону/ Рено Магнум/ Renault Magnum 5000294090 5001829118
4 777 ₴
- В наявності
- Код: NRF 54299
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | NRF |
| Індекс: | NRF 54299 |
| Опис: | Радіатор (227x335x36mm) RVI MAGNUM DXi12-MIDR06.35.40 P/41 02.92- |
|
Ширина [мм]: 227 Товщина [мм]:36 Висота [мм]: 335 Матеріал: алюмінієвий Впускн. O [мм]: 19 Випускові.-O [мм]:19 номери замty
OE номери
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NRF 54299 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Глибина ядра радіатора | 36 мм |
| Довжина ядра радіатора | 335 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Magnum |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 227 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 777 ₴

