
Радіатор пічки/ Радіатор отопітеля салону/ Сканія 4/ SCANIA 4, P, G, R, T 1846702 1421760 1437263
5 350 ₴
- В наявності
- Код: NRF 54285
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | NRF |
| Індекс: | NRF 54285 |
| Опис: | Радіатор SCANIA 4, P, G, R, T 04.96- |
|
Ширина [мм]: 158 Товщина [мм]: 36 Висота [мм]: 450 Матеріал: алюмінієвий Впускн. O [мм]: 24 Випускові.-O [мм]: 24
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54285 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Scania |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 450 мм |
| Ширина ядра радіатора | 158 мм |
| Глибина ядра радіатора | 36 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 350 ₴

