
Радіатор пічки/ Радіатор отопітеля салону Вольво ФШ/ VOLVO FH II D13C420-D13K540 01.12-/ 21062377
3 289 ₴
- В наявності
- Код: NRF 54416
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | NRF |
| Індекс: | NRF 54416 |
| Опис: | Радіатор (370x180x32mm) VOLVO FH II D13C420-D13K540 01.12- |
|
Висота [мм]: 180 Товщина [мм]: 32 Ширина [мм]: 370 Впускн. O [мм]: 18 Випускові.-O [мм]: 18 Номери зменителей
OE номери
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54416 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 289 ₴
