
Радіатор пічки/ Радіатор отопітеля салону Івеко Еврокарго1-3/ IVECO EUROCARGO I-III/ 98418409
2 469 ₴
- В наявності
- Код: NRF 53624
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | NRF |
| Індекс: | NRF 53624 |
| Опис: | Радіатор IVECO EUROCARGO I-III 8040.25 B. 4200-F4AE3681E 01.91-09.15 |
|
Висота [мм]: 295 Ширина [мм]: 175 Товщина [мм]: 42 Матеріал: алюмінієвий Впускн. O [мм]: 18 Випускові.-O [мм]: 18 номера замін
Показати більше OE номера
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NRF 53624 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 295 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 469 ₴


