
Інтеркулер Даф/ Радіатор охолодження повітря Даф/ Радіатор инетркулера Даф 105 1909450 1993568
52 307 ₴
- В наявності
- Код: CI 36 000P
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | MAHLE |
| Індекс: | CI 36 000P |
| Опис: | Intercooler DAF CF, XF 105, XF 106 MX-11210-MX375 10.05- |
|
Товщина [мм]: 63 Ширина [мм]: 692 Висота [мм]: 953 Випускові.-O [мм]: 82 Впускн. O [мм]: 77 номери аналогів:
OE номери
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CI 36 000P |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з моделлю | XF106, XF105 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина ядра радіатора | 63 мм |
| Довжина ядра радіатора | 953 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 692 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 307 ₴


