
Радіатор Мерседес LK/LN2 OM354.900-OM904.905 01.84-12.98 A6745002803
18 201 ₴
- В наявності
- Код: NIS 62747
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | NISSENS |
| Індекс: | NIS 62747 |
| Опис: | NISSENS РАДІАТОР ВОДИ DB 678 LK 1114 (3/90-) (513x625x25) |
|
З рамою: так Ширина [мм]: 599 Висота [мм]: 510 Товщина [мм]: 26 |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NIS 62747 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 510 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 599 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 201 ₴


