
Ліхтар габаритний на дах Вольво/Габаритний ліхтар VOLVO FH12, FH16, FM на дах 1623727 жовтогарячий
754 ₴
- В наявності
- Код: 131-VT12274A
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | GIANT |
| Індекс: | 131-VT12274A |
| Опис: | Габаритний ліхтар L/R, жовтогарячий, R5W, 12/24V VOLVO FH12, FH16 08.93 |
|
Напруга [В]: 12 Цвет: оранжевий Напруга [В]: 24 Тип лампи: R5W Сторона встановлення: Лівий Сторона встановлення: Правий Період застосування від: 09.01 OE-номери
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 131-VT12274A |
| Виробник | Giant |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з моделлю | FH16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 754 ₴
