
Гальмівний диск передній ДАФ ЛФ 45 329*117*12* DAF LF 45 3.9D-6.7D 01.01- 1400163208252 1408670
3 931 ₴
- В наявності
- Код: 02-DA007
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | SBP |
| Індекс: | 02-DA007 |
| Опис: |
Гальмівний диск передній Лівий/Правий DAF LF 45 3.9D-6.7D 01.01- |
|
OE-номери
- 1400163 DAF
- 1408252 DAF
- 1408670 DAF
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02-DA007 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 123 мм |
| Кількість отворів | 12 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Сумісність з моделлю | LF45 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 138 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 931 ₴
