
Гальмівний диск задній ДАФ ЛФ 45 330*120*12 DAF LF 45 3.9D-6.7D 01.01- 1400273108254 1407581
4 206 ₴
- В наявності
- Код: 02-DA008
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | SBP |
| Індекс: | 02-DA008 |
| Опис: |
Гальмівний диск передній Лівий/Правий DAF LF 45 3.9D-6.7D 01.01- |
|
OE-номери
- 1400273 DAF
- 1407581 DAF
- 1408254 DAF
- 1408672 DAF
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02-DA008 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 119 мм |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Кількість отворів | 12 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | LF45 |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 206 ₴

