
Гальмівний диск Івеко Єврокарго IVECO EUROCARGO I-III 322*215*134 1907726 1908578 7172018
4 549 ₴
- В наявності
- Код: 02-IV005
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | SBP |
| Індекс: | 02-IV005 |
| Опис: |
Гальмівний диск Лівий/Правий IVECO EUROCARGO I-III 3.9D/5.9D 01.91-09.15 |
|
OE-номери
- 1907726 IVECO
- 1908578 IVECO
- 7172018 IVECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02-IV005 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 134 мм |
| Кількість отворів | 8 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | EuroCargo |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 275 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 549 ₴
