
Гальмівний диск Івеко Єврокарго IVECO EUROCARGO I-III EUROTECH EUROTRAKKER STRALIS I 01.91- 7189475
7 307 ₴
- В наявності
- Код: 02-IV007
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | SBP |
| Індекс: | 02-IV007 |
| Опис: |
Гальмівний диск задній/передній Лівий/Правий IVECO EUROCARGO I-III, EUROCARGO V, EUROTECH MH, EUROTRAKKER, STRALIS I, STRATOR, TECTOR I, TRAKKER I 10.3D-9D-91.1-. |
|
OE-номери
- 2996327 IVECO
- 2996327S IVECO
- 500042200 IVECO
- 7184136 IVECO
- 7189475 IVECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02-IV007 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 138.5 мм |
| Кількість отворів | 12 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | EuroCargo, Trakker |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 307 ₴
