
Гальмівний диск Івеко Єврокарго перній Iveco Eurocargo I-III 5.9D 01.91-09.15 370*215*150 1907568 7172880
6 396 ₴
- В наявності
- Код: 02-IV017
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | SBP |
| Індекс: | 02-IV017 |
|
Місце встановлення |
передн |
|
Сторона встановлення |
Прав / Лев |
|
Зовнішній діаметр |
370.0 мм |
|
Товщина |
45.0 мм/ 150.0 мм |
|
Мінімальна товщина |
41.0 мм |
|
Загальна висота |
150.0 мм |
|
Кількість кріпильних отворів |
8.0 шт. |
|
Тип диска |
Вентильований |
|
Діаметр центрувального отвору |
215.0 мм |
|
Діаметр отвору |
275.0 мм |
ОЕ номери
- 1907568 IVECO
- 7172930 IVECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02-IV017 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 150 мм |
| Кількість отворів | 8 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | EuroCargo |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 150 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 275 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 396 ₴
