
Гальмівний диск Івеко Страліс задній передній Iveco Stralis I 10.3D-7.8D 07.06- 432*210*154 2996328 7189476
8 812 ₴
- В наявності
- Код: 02-IV019
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: SBP | SBP | ||||||||||||||||||||
| Індекс: 02-IV019 | 02-IV019 | ||||||||||||||||||||
|
ОЕ номери
- 2996328 IVECO
- 7189476 IVECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02-IV019 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 154.4 мм |
| Кількість отворів | 12 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 240 мм |
| Товщина | 1544 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 812 ₴
