
Гальмівний диск Івеко Єврокарго перній Iveco Eurocargo I-III 3.9D/5.9/5.9D 05.06-09.15 330*185*1301189265
5 118 ₴
- В наявності
- Код: 02-IV024
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | SBP |
| Індекс: | 02-IV024 |
|
Місце встановлення передн Сторона встановлення Прав / Лев Зовнішній діаметр 330.0 мм Товщина 32.0 мм Загальна висота 129.5 мм Кількість кріпильних отворів 6.0 шт. Тип диска Вентильований Діаметр центрувального отвору 185.0 мм |
ОЕ номери
- 2996419 IVECO
- 7189265 IVECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02-IV017 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 150 мм |
| Кількість отворів | 8 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | EuroCargo |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 150 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 275 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 118 ₴
