
Гальмівний диск Ман ТГЛ передній MAN L2000 M 2000 L TGL I 06.93- 81508030042
3 767 ₴
- В наявності
- Код: 02-MA001
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Виробник: SBP
|
|||||||||||||||||||||
|
ОЕ номери
- 81508030042 MAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02-MA001 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 93 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | L2000, M 2000 L |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 34 мм |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 122 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 767 ₴
