
Гальмівний диск Ман ТГЛ задній MAN L2000 M 2000 L TGL I 06.93- 81508030062
4 229 ₴
- В наявності
- Код: 02-MA002
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Виробник: SBP
|
|||||||||||||||||||||
|
ОЕ номери
- 81508030062 MAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02-MA002 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 118 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | L2000, M 2000 L |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 34 мм |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 176 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 229 ₴
