
Гальмівний диск Ман ТГА ТГМ ТГХ передній MAN TGA, TGM I, TGS I, TGX I 10.0D-6.9D 81508030038
6 856 ₴
- В наявності
- Код: 02-MA004
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Виробник: SBP
|
|||||||||||||||||
|
ОЕ номери
-
OE-номери
- 81508030023 MAN
- 81508030031 MAN
- 81508030038 MAN
- 81508030040 MAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02-MA004 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 135 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | F90, LION´S STAR, E2000, F2000 |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 45 мм |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 235 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 856 ₴
