
Гальмівний диск Ман ТГА ТГМ ТГХ ТГС задній MAN TGA, TGM I, TGS I, TGX I 10.0D-6.9D 81508030038
6 055 ₴
- В наявності
- Код: 02-MA005
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Виробник: SBP
Гальмівний диск задній Лівий/Правий MAN E2000, F2000, L2000, LION ́S STAR, M 2000 L, M 2000 M, TGA, TGM I, TGS I, TGX I 10.0D-6.9D 01.94- |
|||
|
Місце встановлення задн Сторона встановлення Прав / Лев Зовнішній діаметр 432.0 мм Товщина 45.0 мм Мінімальна товщина 35.0 мм Загальна висота 135.0 мм Кількість кріпильних отворів 10.0 шт. Тип диска Вентильований Діаметр центрувального отвору 208.0 мм Діаметр отвору 235.0 мм |
ОЕ номери
- 81508030021 MAN
- 81508030041 MAN
- 81508030047 MAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02-MA005 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 135 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | TGA |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 45 мм |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 235 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 055 ₴
