
Гальмівний диск Ман Л2000 Мерседес Атего задній MAN L2000, M 2000 L 4.6D/6.9D 06.93 - 81508030039 9704230212
4 264 ₴
- В наявності
- Код: 02-MA008
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Виробник: SBP
|
|||
|
Технічний опис: Гальмівний диск задній Лівий/Правий MAN L2000, M 2000 L 4.6D/6.9D 06.93- Місце встановлення задн Сторона встановлення Прав / Лев Зовнішній діаметр 330.0 мм Товщина 34.0 мм Мінімальна товщина 28.0 мм Загальна висота 129.5 мм Кількість кріпильних отворів 8.0 шт. Тип диска Вентильований Діаметр центрувального отвору 118.0 мм Діаметр отвору 177.0 мм |
ОЕ номери
- 81508030039 MAN
- 9704230212 Mercedes
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02-MA008 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 129.5 мм |
| Кількість отворів | 8 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | L2000, M 2000 L |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 34 мм |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 177 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 264 ₴
