
Гальмівний диск Ман Л2000 передній MAN L2000, M 2000 L 4.6D/6.9D 06.93- 81 50803 0026
5 473 ₴
- В наявності
- Код: 02-MA010
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Виробник: SBP
|
|||
|
Технічний опис: Гальмівний диск передній Лівий/Правий MAN L2000, M 2000 L 4.6D/6.9D 06.93- Місце встановлення передн Сторона встановлення Прав / Лев Зовнішній діаметр 330.0 мм Товщина 34.0 мм Мінімальна товщина 26.0 мм Загальна висота 104.0 мм Кількість кріпильних отворів 10.0 шт. Тип диска Вентильований Діаметр центрувального отвору 135.0 мм Діаметр отвору 158.0 мм |
ОЕ номери
- 81508030026 MAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02-MA010 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 128 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | L2000, M2000 |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 45 мм |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 195 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 473 ₴
