
Тормозной диск Ман Л 2000 передний Ø324*30*102 мм MAN L2000 4.6D/6.9D 06.93- 81508030010
3 696 ₴
- В наявності
- Код: 02-MA009
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Виробник: SBP
|
|||
|
Технічний опис: Гальмівний диск передній Лівий/Правий MAN L2000 4.6D/6.9D 06.93- Місце встановлення передн Сторона встановлення Прав / Лев Зовнішній діаметр 324.0 мм Товщина 30.0 мм Мінімальна товщина 24.0 мм Загальна висота 102.0 мм Кількість кріпильних отворів 10.0 шт. Тип диска Вентильований Діаметр центрувального отвору 135.0 мм Діаметр отвору 158.0 мм |
ОЕ номери
- 81508030010 MAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02-MA009 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 102 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Сумісність з моделлю | L2000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 158 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 696 ₴
