
Тормозной диск Мерседес Атего задний Ø377*45*138,5 мм Mercedes Atego 4.2D-7.7D 01.98- 9754230312
5 686 ₴
- В наявності
- Код: 02-ME003
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Виробник: SBP
|
|||
|
Технічний опис: Гальмівний диск задній Лівий/Правий MERCEDES ATEGO, ATEGO 2, ATEGO 3, TOURINO (O 510) 4.2D-7.7D 01.98- Місце встановлення задн Сторона встановлення Прав / Лев Зовнішній діаметр 377.0 мм Товщина 45.0 мм Мінімальна товщина 37.0 мм Загальна висота 138.5 мм Кількість кріпильних отворів 8.0 шт. Тип диска Вентильований Діаметр центрувального отвору 176.0 мм Діаметр отвору 201.0 мм |
ОЕ номери
- 9754230312 MERCEDES
- 9754230612 MERCEDES
- A9754230312 MERCEDES
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02-ME003 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 138.5 мм |
| Кількість отворів | 8 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Atego |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 201 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 686 ₴
