
Гальмівний диск Мерседес Акрос Атего Аксор задній/передній Ø 430*45*133 мм Mercedes Atego Actros 9424212112
6 112 ₴
- В наявності
- Код: 02-ME006
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Виробник: SBP
|
|||
|
Гальмівний диск задній Лівий/Правий MERCEDES ACTROS, ACTROS MP2 / MP3, ACTROS MP4 / MP5, ANTOS, ATEGO, AXOR, AXOR 2, CITARO (O 530), ECONIC, INTEGRO (O 550), INTOURO, O3 107D-Ectric 0895-95. Місце встановлення передн / задн Сторона встановлення Прав / Лев Зовнішній діаметр 430.0 мм Товщина 45.0 мм Загальна висота 132.0 мм Кількість кріпильних отворів 10.0 шт. Тип диска Вентильований Діаметр центрувального отвору 211.1 мм |
ОЕ номери
- 9424212112 MERCEDES
- 9424230012 MERCEDES
- 9424230112 MERCEDES
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02-ME006 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 132.5 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Atego, Actros |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 238 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 112 ₴
