
Гальмівний диск Мерседес Варіо 612, 614, 812 передній Ø 324*30*91 мм Mercedes Vario 613D, 615D, 812D
3 213 ₴
- В наявності
- Код: 02-ME009
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Виробник: SBP
|
|||
|
Гальмівний диск передній Лівий/Правий MERCEDES VARIO, VARIO (B667, B670, B668), VARIO (B670), VARIO (B670, B668, B667) 2.9D/4.2D/4.3D 09.96- Місце встановлення передн Сторона встановлення Прав / Лев Зовнішній діаметр 324.0 мм Товщина 30.0 мм Мінімальна товщина 26.0 мм Загальна висота 91.0 мм Кількість кріпильних отворів 6.0 шт. Тип диска Вентильований Діаметр центрувального отвору 118.0 мм Діаметр отвору 140.0 мм |
ОЕ номери
- 6684210212 MERCEDES
- A6684210212 MERCEDES
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02-ME009 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 91 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vario |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 213 ₴
