
Гальмівний диск Мерседес Варіо 612, 614, 812 задній Ø 324*30*120,5 мм Mercedes Vario B667, B670, B668
3 810 ₴
- В наявності
- Код: 02-ME015
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Виробник: SBP
|
|||
|
Гальмівний диск задній Лівий/Правий MERCEDES VARIO, VARIO (B667, B670, B668), VARIO (B670), VARIO (B670, B667) 2.9D/4.2D/4.3D 09.96- Місце встановлення задн Сторона встановлення Прав / Лев Зовнішній діаметр 324.0 мм Товщина 30.0 мм Мінімальна товщина 27.0 мм Загальна висота 120.5 мм Кількість кріпильних отворів 6.0 шт. Тип диска Вентильований Діаметр центрувального отвору 108.0 мм Діаметр отвору 192.0 мм |
ОЕ номери
- 6684230512 MERCEDES
- A6684230512 MERCEDES
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02-ME015 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 120.5 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vario |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 192 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 810 ₴
