
Гальмівний диск Мерседес Варіо 612, 614, 812 задній Ø 304*30*120,5 мм Mercedes Vario B667, B670, B668 09.96-
3 639 ₴
- В наявності
- Код: 02-ME016
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Виробник: SBP
|
|||
|
Гальмівний диск задній Лівий/Правий MERCEDES VARIO, VARIO (B667, B670, B668), VARIO (B670), VARIO (B670, B667) 2.9D/4.2D/4.3D 09.96- Монтажна позиція задн Сторона монтажу прав / лів Зовнішній діаметр 304.0 мм Товщина 30.0 мм Мінімальна товщина 27.0 мм Загальна висота 120.5 мм Кількість монтажних отворів 6.0 шт Тип диска Вентильований Діаметр монтажного отвору 192.0 мм Діаметр отвору 192.0 мм |
ОЕ номери
- 6684230412 MERCEDES
- A6684230412 MERCEDES
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02-ME016 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 120.5 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vario |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 192 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 639 ₴
