
Гальмівний диск Мерседес Атего задній Ø335*34*111 мм Mercedes Atego 01.98- 9704230612 9704230312
3 724 ₴
- В наявності
- Код: 02-ME017
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Виробник: SBP
|
|||
|
Технічний опис: Гальмівний диск задній Лівий/Правий MERCEDES ATEGO, ATEGO 2, ATEGO 3, TOURINO (O 510) 4.2D-7.7D 01.98- Місце встановлення задн Сторона встановлення Прав / Лев Зовнішній діаметр 335.0 мм Товщина 34.0 мм Мінімальна товщина 28.0 мм Загальна висота 111.0 мм Кількість кріпильних отворів 8.0 шт. Тип диска Вентильований Діаметр центрувального отвору 145.0 мм Діаметр отвору 177.0 мм |
ОЕ номери
- 9704230312 MERCEDES
- 9704230412 MERCEDES
- 9704230612 MERCEDES
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02-ME017 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 102.5 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Atego, Actros, ANTOS |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 724 ₴
