
Гальмівний диск Мерседес Атего передній Ø 377*45*134 Mercedes Atego 01.98- 9754210012 9754210212
5 629 ₴
- В наявності
- Код: 02-ME018
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Виробник: SBP
|
|||
|
Технічний опис: Гальмівний диск передній Лівий/Правий MERCEDES ATEGO, ATEGO 2, ATEGO 3, TOURINO (O 510) 4.2D-7.7D 01.98- Місце встановлення передн Сторона встановлення Прав / Лев Зовнішній діаметр 377.0 мм Товщина 45.0 мм Мінімальна товщина 37.0 мм Загальна висота 134.0 мм Кількість кріпильних отворів 14.0 шт. Тип диска Вентильований Діаметр центрувального отвору 168.0 мм Діаметр отвору 14.5 мм/138.0 мм |
ОЕ номери
- 9754210012 MERCEDES
- 9754210112 MERCEDES
- 9754210212 MERCEDES
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02-ME018 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 134 мм |
| Кількість отворів | 14 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Atego |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 138 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 629 ₴
