
Тормозной диск Мерседес Спринтер задний Ø303*28*93 Mercedes Sprinter 4,6-T (B906), 5-T (B906) 2.1D-3.5 06.06->
2 389 ₴
- В наявності
- Код: 02-ME023
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Виробник: SBP
|
|||
|
Технічний опис: Гальмівний диск задній Лівий/Правий MERCEDES SPRINTER 4,6-T (B906), SPRINTER 5-T (B906), SPRINTER 5-T (B907) 2.1D-3.5 06.06- Місце встановлення задн Сторона встановлення Прав / Лев Зовнішній діаметр 303.0 мм Товщина 28.0 мм Загальна висота 93.0 мм Кількість кріпильних отворів 6.0 шт. Тип диска вентильований Діаметр центрувального отвору 120.0 мм |
ОЕ номери
- 9064230112 MERCEDES
- A9064230112 MERCEDES
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02-ME023 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 93 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 389 ₴
