
Гальмівний диск САФ СКРБ/SAF PU SKRB SKRLB 10022 K/SKRB 9022 W Ø430*45*130 мм 12 відв. 4079000500
5 402 ₴
- В наявності
- Код: 02-SA002
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Виробник: Beral
|
|||
|
Технічний опис: Гальмівний диск задній Лівий/Правий (430 ммx45 мм) SAF PU, SK, SKRB, SKRLB, SKRS, SKRZ Місце встановлення задн Сторона встановлення Прав / Лев Зовнішній діаметр 430.0 мм Товщина 45.0 мм Мінімальна товщина 37.0 мм Загальна висота 130.0 мм Кількість кріпильних отворів 12.0 шт. Тип диска Вентильований Діаметр центрувального отвору 131.0 мм Діаметр отвору 168.0 мм Гальмівна система HALDEX DB22 / KNORR SB / SN7 / WABCO PAN22 |
ОЕ номери
- 1962330 DAF
- 9424211312 MERCEDES
- A9424211312 MERCEDES
- 4079000500 SAF
- 4079000501 SAF
- 4079000502 SAF
- 42055 SCHWARZMULLER
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02-SA002 |
| Виробник | SBP |
| Висота | 139.5 мм |
| Кількість отворів | 12 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 168 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 402 ₴
