
Гальмівний диск Саф SAF B SK SKRB 901 WI Ø 376*45*164 мм 10 від. 4079001000 4079001001 4079001002 4079001004
5 230 ₴
- В наявності
- Код: 02-SA006
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Виробник: SBP
|
|||
|
Технічний опис: Гальмівний диск задній Лівий/Правий (376 ммx45 мм) SAF B, SK, SKRB Місце встановлення задн Сторона встановлення Прав / Лев Зовнішній діаметр 376.0 мм Товщина 45.0 мм Мінімальна товщина 37.0 мм Загальна висота 57.5 мм Кількість кріпильних отворів 10.0 шт. Тип диска Вентильований Діаметр центрувального отвору 164.0 мм |
ОЕ номери
- 4079001000 SAF
- 4079001001 SAF
- 4079001002 SAF
- 4079001004 SAF
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02-SA006 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57.5 мм |
| Діаметр диска | 376 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 230 ₴
