
Тормозной диск Саф Б SAF B B9-22W BI9-22 B9-19 Ø430*45*132 мм 10 от. 4079001701 1142408
6 481 ₴
- В наявності
- Код: 02-SA008
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Виробник: SBP
|
|||
|
Технічний опис: Гальмівний диск задній Лівий/Правий (430 ммx45 мм) SAF B 01.06- Сторона встановлення Прав / Лев Зовнішній діаметр 430.0 мм Товщина 45.0 мм Загальна висота 131.5 мм Кількість кріпильних отворів 10.0 шт. Тип диска Вентильований Діаметр центрувального отвору 189.5 мм |
ОЕ номери
- 4079001701 SAF
- 1142408 SCHMITZ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02-SA008 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 141 мм |
| Діаметр маточини | 189 мм |
| Зовнішній діаметр | 377 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 481 ₴
