
Гальмівний диск сканання 4 Scania 4, 4 BUS, P,G, R,T Ø430*45*131 мм 10 від 1386686 1402272 1852817
5 913 ₴
- В наявності
- Код: 02-SC001
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Виробник: SBP
|
|||
|
Технічний опис: Гальмівний диск задній/передній Лівий/Правий SCANIA 4, 4 BUS, P,G, R, T 10.6D-9.3D 11.95- Місце встановлення передн / задн Сторона встановлення Прав / Лев Зовнішній діаметр 430.0 мм Товщина 45.0 мм Мінімальна товщина 37.0 мм Загальна висота 131.0 мм Кількість кріпильних отворів 10.0 шт. Тип диска Вентильований Діаметр центрувального отвору 208.0 мм Діаметр отвору 237.0 мм Гальмівний диск із підшипником Немає Вага: 30,08 kg |
ОЕ номери
- HC462A315ABN FORD
- HC462A315BA FORD
- 1386686 SCANIA
- 1402272 SCANIA
- 1852817 SCANIA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02-SC001 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 131 мм |
| Діаметр маточини | 208 мм |
| Зовнішній діаметр | 430 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Scania |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 237 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 913 ₴
