
Гальмівний диск Вольво ФШ Рено Преміум Ø434*45*220 RVI PREMIUM 2; VOLVO FH, FH12, FH16 08.93- 5001864498
5 813 ₴
- В наявності
- Код: 02-VO007
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Виробник: SBP
|
|||
|
Технічний опис: Гальмівний диск задній/передній RVI PREMIUM 2; VOLVO 7700, 9300, 9400, 9500, 9700, 9900, FH, FH II, FH12, FH16, FH16 II, FL, FM, FM12 10.8D-9.4D 08.93- Місце встановлення передн / задн Сторона встановлення Прав / Лев Зовнішній діаметр 434.0 мм Товщина 45.0 мм Загальна висота 45.0 мм Тип диска Вентильований Діаметр центрувального отвору 220.0 мм Гальмівний диск із підшипником Немає |
ОЕ номери
- 20515093 RENAULT
- 20515093 RVI
- 5001864498 RVI
- 7421575117 RVI
- 85103803 RVI
- 20515093 VOLVO
- 20514093 VOLVO
- 21575071 VOLVO
- 84107803 VOLVO
- 85103803 VOLVO
- 85110496 VOLVO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 02-VO007 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр маточини | 220 мм |
| Зовнішній діаметр | 434 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 813 ₴
