
Гальмівний диск Ман Коммандор Ф2000 задній з кільцем Abs Man Commandor F2000 L2000 81.50803.0022
4 477 ₴
- В наявності
- Код: 07-P29030
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Виробник: SBP
Опимання: Гальмівний диск задній Лівий/Правий MAN F2000, L2000, M 2000 L 18.3D/4.6D/6.9D 06.93- |
|||
|
ОЕ номери
- 81508030022 MAN
- 81508030061 MAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 07-P29030 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 118.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 28 мм |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 477 ₴
