
Гальмівні колодки ДАФ ЛФ Рено Мідлум DAF LF 45; IVECO EUROCARGO I-III, RVI D, MIDLUM 3.9D-7.7D
2 474 ₴
- В наявності
- Код: 07-P29088
+380 (98) 278-46-58
- +380 (67) 384-61-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | SBP |
| Індекс: | 07-P29088 |
| Опис: |
Комплект гальмівних колодок задній/передній DAF LF 45; IVECO EUROCARGO I-III, MAGIRUS; MAN L2000, M 2000 L, M 2000 M; MERCEDES UNIMOG, ZETROS; RVI D, MIDLUM 2.9D-7.7D 06.93- |
|
OE-номери
- 1502006 DAF
- 1906467 IVECO
- 81508205023 MAN
- 81508205025 MAN
- 81508205029 MAN
- 81508206006 MAN
- 81508206020 MAN
- 81508206021 MAN
- 81508206042 MAN
- 5001866951 RVI
- 5010848607 RVI
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 07-P29088 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 83 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Довжина | 176 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 26 мм |
| Ширина | 176 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 474 ₴
